Bestuur

Bestuur

Bestuursleden vv ONB:

Functie

Contactpersoon

E-mailadres

Hoofdbestuur

 

 

Voorzitter

Henk Stijger

voorzitter@vvonb.nl

Secretaris

Esmieralda Stobbe

secretaris@vvonb.nl

Penningmeester

Jelmer Tuinenga

penningmeester@vvonb.nl

Algemeen lid en voorzitter jeugdcommissie

 Mirjam Schaafstal

m.masselink@vvonb.nl

Algemeen lid en lid jeugdcommissie

Algert Rijkeboer

 

Hoofd Jeugdopleiding

Rudolf Haze

hjo@vvonb.nl

Coordinatoren

 

 

JO-19, JO-17

Peter de Haan

p.dehaan@vvonb.nl

JO-15,JO-13

Eelco Keuning

 

JO-11,JO-9,JO-7

Marcel Lammering

 

Dames/Meisjes

Algert Rijkeboer

 

Overig

 

 

Wedstrijdsecretaris Senioren

Hans Boonstra

wedstrijdsecretaris@vvonb.nl

Wedstrijdsecretaris Jeugd

Hans Boonstra

wedstrijdsecretaris-jeugd@vvonb.nl

Scheidsrechterszaken

Gerrit Masselink

 

Scheidsrechterszaken

Hans Boonstra

wedstrijdsecretaris-jeugd@vvonb.nl

Ledenadministratie Geert Tromp

ledenadministratie@vvonb.nl

Contributie

Andries Tuinenga

contributie@vvonb.nl

Toernooicoördinator

Vacant

toernooicoordinator@vvonb.nl

Wedstrijdtafel

Peter de Haan

p.dehaan@vvonb.nl

Kleding

Sebastiaan Grit
Anke Terpstra

kleding@vvonb.nl

Materiaal

Rudie de Jong

materiaal@vvonb.nl

Materiaal

Gerard Wijnstra

materiaal@vvonb.nl

Social media / website

 

redactie@vvonb.nl

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!