Bestuur

Bestuur

Bestuursleden vv ONB:

Functie

Contactpersoon

E-mailadres

Hoofdbestuur

 

 

Voorzitter

Henk Stijger

voorzitter@vvonb.nl

Secretaris

Vacant

secretaris@vvonb.nl

Penningmeester

Anne de Jong

penningmeester@vvonb.nl

Voetbalzaken

Vacant

hjo@vvonb.nl

Algemeen lid

Geert Tromp

g.m.tromp@vvonb.nl 

Jeugzaken en activitetien

 Mirjam Schaafstal

m.masselink@vvonb.nl

Algemeen en Jeugdzaken

Mirjam Schaafstal

m.masselink@vvonb.nl

 

 

 

Hoofd Jeugdopleiding

Vacant

k.dupon@vvonb.nl

Coordinatoren

 

 

JO-19, JO-17, JO-15

Peter de Haan

p.dehaan@vvonb.nl

JO-13, JO-12, JO-11, JO-9 JO-7

Korrie Dupon

hjo@vvonb.nl

Overig

 

 

Wedstrijdsecretaris Senioren

Geert Tromp

g.m.tromp@vvonb.nl 

Wedstrijdsecretaris Jeugd

Hans Boonstra

wedstrijdsecretaris-jeugd@vvonb.nl

Scheidsrechterszaken jeugd

Gerrit Masselink

06 55 30 11 36

Ledenadministratie Geert Tromp

ledenadministratie@vvonb.nl

Contributie

Andries Tuinenga

contributie@vvonb.nl

Toernooicoördinator

Vacant

toernooicoordinator@vvonb.nl

Wedstrijdtafel

Peter de Haan

p.dehaan@vvonb.nl

Kleding

Alie van der Linde
Anke Terpstra

kleding@vvonb.nl

Materiaal

Rudie de Jong

materiaal@vvonb.nl

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!